Otomatik Kepenk Fiyatları


   Otomatik Motorlu Kepenk Fiyatları
    Ucuz Otomatik Fotoselli Kapı Fiyatları nasıl alınır.? Ucuz
Otomatik Kepenk Fiyatları nerede.? ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları alıp en ucuzu taktırıp kar ettim sanmayın, HBK Otomatik Kepenk Kapı Tamiri, Servisi  İstanbul`un bütün ilçelerine kepenk tamir bakım ve onarım servisi olarak hizmet veren firmamız sizin aldığınız en ve boy otomatik kepenk panjur kapı ölçünüzü, istediğiniz konsept bilgileri, renk isteğinizi, detayları  hbkkepenk@hotmail.com adresine mail attığınızda hemen fiyatlandırıp size dönüş yapması için iletişim bilgilerinizi, cep telefonu yazın ki size teklif hazırlarken sorması gereken bazı eksik bilgileri alıp tam isteğinize göre teklif sunabilsin, olumlu uygun, ucuz fiyat isteklerinizi karşılayacak kapı sistemi olarak görürseniz yetkili servisimiz gelip kesin net ölçünüzü alıp kapora, peşinatı alıp gerekli mukaveleyi yapıp imalata başlayıp en geç on gün içinde otomatik motorlu kepenk, otomatik motorlu panjur, otomatik fotoselli kapınızı yerine montaj yapar, iyi günlerde kullanınız... Satış sonrası yetkili servis ayrıcalığını 7/24 günün her saatinde hizmetinizde olan firmamız, Ayrıca otomatik kapı sistemlerinden yardım alabilirsiniz.
 
Kepenk fiyatlarımız 1000 ila 3500 TL arasında bu fiyatlar kullanılacak malzeme örneğin alüminyum profil galveniz profil panel özelliklerine kepenk boyutuna ve ağırlığa bağlı motor kuvetine göre değişmektedir.Kepenk Fiyatları; 0,8 mm galvaniz çelik profiline göre hesaplanmış ve yaklaşık fiyatlar olup bilgi alınız.
 Kepenk sistemi 2sene garantilidir.(İstanbul içi) 2 adet uzaktan kumanda ve Montaj dahildir.
Otomatik Kepenk Sistemlerinde , merkezi sistem kilit, kilit, güç kaynağı ups.vs. gibi exstra kullanılan aksesuarlar ayrıca fiyata dahil edilir.


Çelik ve Alüminyum ( Sarmal ) Kepenk Fiyatları
Eni         (mm)             Boyu         (mm)                 Fiyat (Kdv Dahil - ortalama)
     1000                                     3000                                     530 €  -  630   €                  
     2000                                     3000                                     625 €  -  725   € 
     3000                                     3000                                     750 €  -  850   € 
     4000                                     3000                                     900 €  -  1000 € 
     5000                                     3000                                   1150 €  -  1250 € 
     6000                                     3000                                   1350 €  -  1450 €  tahmini fiyatlardır.Sayfa etiketi: Otomatik Motorlu Kepenk Fiyatları, Panjur fiyatları